• Новак
JULABO Circulator, 33L, 115 V

JULABO Circulator, 33L, 115 V

DEN 1860.00

Достапност
Достапно за нарачка

name" : "Точка - Circulators и Вода Вани : Circulator.Загреана или Ладилник : Загрева.Тип - Circulators и Вода Вани : Општа Намена.Капацитет - Circulators и Вода Вани : 33 L.Комора Длабочина : 12.5".Julabalo греење circulator е наменет за внатрешна и надворешна температура апликации со високо-квалитетни отвори бања резервоарот и пумпа за конекција.Светол дисплеј е многу лесно да се чита.Функција лесен пумпа changeover помеѓу внатрешниот и надворешниот промет.Трча исклучително тивок со перница монтирани circulator кој ги штити електроника и го намалува оперативни бучава и вибрации.Спецификација : name" : "Точка - Circulators и Вода Вани : Circulator Heated или Ладилник : Heated Type - Circulators и Вода Вани : Општи Purpose Capacity - Circulators и Вода Вани : 33 LChamber Длабочина : 12.5"Одајата Висина : 5.9"Одајата Ширина : 25.9"Temp.Опсег (C) : 20 Степени 150 Degrees Temp.Опсег (F) : 68 Степени да 302 Degrees Temperature Контрола : Yes Temp.Точност : +/-0.03 Степени CChamber Материјал : не 'рѓосувачки steel Amps : 10 Standards : CEVoltage : 115 Plug Стил - Лабораториска Опрема : Standard Display : LEDFlow го Оценувате : 15 Lpm Material : Пластични, од не' Рѓосувачки Steel Max.Темп. (C) : 150 Degrees Overall Длабочина : 14.2"Вкупна Висина : 17"Вкупна Ширина : 36"Пумпа Тип : Центрифугални".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Прецизни Канада 9in Авиони Безбедност Жица Пресврт Извртување Клешти Twister Заклучување Трки германски Одделение

Прецизни Канада 9in Авиони Безбедност Жица Пресврт Извртување Клешти Twister Заклучување Трки германски ОП0

DEN 8519.76