• Новак
А2 Преносни LED Светло Кутија Трагач LED Artcraft Сликарство Подлога Ултра-Тенок LED Дизајн Цртање Одбор 67oz

А2 Преносни LED Светло Кутија Трагач LED Artcraft Сликарство Подлога Ултра-Тенок LED Дизајн Цртање Одбор 67oz

DEN 2724.24

Достапност
Достапно за нарачка

LED Сликарство Одбор Ултра-тенок, лесен за носење и чување, без разлика дали тоа е отворено сликарство, студио за цртеж, училница класа, се многу лесен за носење.Уметникот Матрицата Одбор Постои скала на работ на производот, што е погодно за употреба во сликарството и дизајн.LED Цртање Одбор ПРЕДВОДЕНИ, ниска потрошувачка на енергија, заштеда на енергија, теоретски услуга живот до 52,000 часа.Led Artcraft Следење на Светлина Подлога Интелигентни допир се префрлите на контрола, што е погодно да се прилагодува осветленоста.LED Следење на Одборот На работ на производот е скала, што е погодно за цртање и дизајн како референца.Ние ќе ги реши вашите проблеми, во време со висок квалитет на услуга став Спецификација : Полнење напон : 5 V Теоретски услуга живот : 52,000 H Пакет листа : 1 * LED Цртање Одбор 1 * USB линија 1 * Торба 2 * Клип Забелешка : актуелната производ во боја може да отстапува од фото поради светлина.Можеби постои мало отстапување во мерењето на производот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат