• Новак
ZZWZM Вертикална Тоалетна Хартија Носителот-Stand-up Тоалет Тркалаат Носителот Слободни Стои Кујна се Тркалаат Носителот Вертикална Хартиена Крпа се Залагаме за Кујна,

ZZWZM Вертикална Тоалетна Хартија Носителот-Stand-up Тоалет Тркалаат Носителот Слободни Стои Кујна се Тркалаат

DEN 5800.08

Достапност
Достапно за нарачка

Самостојна се тркалаат носителот, хартиена крпа носителот може да зачувате простор на тој начин ја прави вашата бања ефикасен и удобен во незамисливи начини.Висока Стабилност : самостојна се тркалаат носителот Обезбедува Издржливи,Стабилна и Сигурна Употреба.цврсти и трајни, анти-корозија и ' рѓа-доказ, се изедначи површината, лесно да се чисти.Еко-пријателски и здравје, фина текстура, трајни, мазна , не боли раката.Не се лизга на дното дизајн , отпорно на гребење, на дното не е лесно да се навлажни, заштита на десктоп.Име на производ : Ткиво Носителот Box Product материјал : Природни најавува Боја : дрво боја , гроздобер боја, Големина : 170x350mm(Wx H)Погоден за : кујна, ресторан, канцеларија, апарати за домаќинство, хотел опременост на's Non се лизга на дното дизајн , отпорно на гребење, на дното не е лесно да се навлажни, заштита на desktop High Стабилност : самостојна се тркалаат носителот Обезбедува Издржливи,Стабилен и Сигурен Usesturdy и трајни, анти-корозија и ' рѓа-доказ, се изедначи површината, лесно да се clean Warm совети : Пакет вклучуваат 1 × хартија се тркалаат носителот(не вклучува ролна хартија ).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Коса за Сечење Алатки, со Полно Тело, Перат Електрични Коса Clipper Керамички Професионална парична Казна Прилагодливи

IPX7 водоотпорен дизајн, може да се мијат со вода сите делови на телото, без отстранување на машина глават

DEN 1298.40

Прецизни Канада 9in Авиони Безбедност Жица Пресврт Извртување Клешти Twister Заклучување Трки германски Одделение

Прецизни Канада 9in Авиони Безбедност Жица Пресврт Извртување Клешти Twister Заклучување Трки германски ОП0

DEN 8519.76