• Новак
Lorex NC4K8MV-3224WB 4K Ноќни IP NVR Систем со 32 Канал 8TB NVR, Дваесет и Четири 4K (8MP) Smart IP Моторните 4X Оптички Зум Безбедност Куршум Камери w/Real-Time 30FPS,150ft IR Ноќ Визија, CNV

Lorex NC4K8MV-3224WB 4K Ноќни IP NVR Систем со 32 Канал 8TB NVR, Дваесет и Четири 4K (8MP) Smart IP Моторните

DEN 326.16

Достапност
Достапно за нарачка

Висок Динамички Опсег (HDR), Висока Ефикасност Видео Кодирање (HEVC), Лесно По Инсталацијата.Она што е вклучена Рое switch за?На 32-канал NVR поддржува до 32 безбедносни камери, но има само 16 изградена-во Рое пристаништа на грбот.Боја на Ноќта Видение : Подобрен ноќно јасност со Боја Визија Ноќ благодарение на импресивен голем формат леќа.Добиете движење известувања кога само едно Лице или Возило е откриен на вашиот имот од вашиот Lorex Стан.Подобрени Карактеристики : Намалување на непотребните сигнали и лажни аларми со Smart Движење Откривање.До 150ft (46m) IR ноќ визија во слаба светлина и 98ft (30m) во целосна темнина.Зголеми вашиот надзор област со додавање на РОЕ switch проширување на вашиот систем и до 32 канали.Сигурен безбедност-одделение хард диск инсталирани НА 8 TB безбедност одделение хард диск (да се прошири до 2 × 10 TB) доаѓа преинсталиран во рамките на овој NVR.Снимање на реално-време 30 рамки-по-вториот.Безбедност одделение хард диск наменета за напредна обработка и обемот на работа на 24/7 снимање. 4 K Ултра HD Smart Ноќни Моторните IP Камера : 4 K (8 MP) Ултра HD резолуција, обезбедување на јасни и детални снимки.Да видиме што вашиот камери види, види снимен на репродукцијата, и да прима push известувања за движење-поттикнат настани со помош на оваа апликација.Ова е причината зошто Рое switch е вклучена во овој system.Дизајнирано за да се задоволат висок обем на работа бара континуирано безбедност мониторинг, ова се тешки-должност хард диск сигурно може да се каже рекорд недели (дури и месеци) на снимката без да се земе пауза.Складирање прикажување за континуирано back-up на податоци од еден хард диск на друг. 32-Канал Ноќни NVR Систем со Дваесет и Четири 4 K (8 MP) Smart IP Оптички Зум Безбедносни Камери со Реално Време 30 FPS Recording NC4 K8 MV-3224 WB Далечински мобилни гледање со Lorex Облак Стан Секогаш имате на вашиот систем за безбедност на дофат на вашите прсти со Lorex Облак™ апликација за вашиот мобилен уред.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Прецизни Канада 9in Авиони Безбедност Жица Пресврт Извртување Клешти Twister Заклучување Трки германски Одделение

Прецизни Канада 9in Авиони Безбедност Жица Пресврт Извртување Клешти Twister Заклучување Трки германски ОП0

DEN 8519.76