• Новак
Каролина Пантери МАК Hitch Маска, Класа II & III

Каролина Пантери МАК Hitch Маска, Класа II & III

DEN 722.64

Достапност
Достапно за нарачка

Официјално лиценцирани МАК стока.Издржливи цинк.Одговара на класа II и класа III hitch примачите.Хардвер вклучени.Овие се тешки-должност hitch плочи се направени од целосно фрлија цинк со покрена детали и тимот лого со емајлирани детали.На hitch комплет вклучува метал приклучоци и за Класа II и Класа III hitch примачите.На шрафовите и дихтунзи се вклучени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Цвеќиња Акварел Сликарство Влажно и Суво Торба за Обновливи Пелена Мокра Торба за бански костуми perfect Водоотпорен

【Издржлив Материјал 15*22cm (11.8*14.2 во 5.9*8.7 во).Големите кеси може да се користи како простор за пелени, кости

DEN 239.76