• Новак
Wheaton Наука Производи W810321 Акура Прирачник Micropipettes Triopack, 10Y, 50, 200 µL Обемот на Опфат (Пакување од 3)

Wheaton Наука Производи W810321 Акура Прирачник Micropipettes Triopack, 10Y, 50, 200 µL Обемот на Опфат (Пакување

DEN 14876.40

Достапност
Достапно за нарачка

Кк сертификат и работните инструкции.За единечен канал.Прирачник pipette стил.Земја на потекло : Швајцарија.Овие подготвен да се користи поставува вклучуваат три Акура прирачник прилагодливи pipettes во различни девет волумен комбинации кои се движат од 0.1 µl 10 ml, Pipette совет примероци, КК Сертификат и работните Инструкции.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Коса за Сечење Алатки, со Полно Тело, Перат Електрични Коса Clipper Керамички Професионална парична Казна Прилагодливи

IPX7 водоотпорен дизајн, може да се мијат со вода сите делови на телото, без отстранување на машина глават

DEN 1298.40