• Новак
Апекс Алатка Група ДОЛГ НОС PLIER ВИДОВИТ ВИЛИЦА LN542 (Пакување од 5)

Апекс Алатка Група ДОЛГ НОС PLIER ВИДОВИТ ВИЛИЦА LN542 (Пакување од 5)

DEN 8488.80

Достапност
Достапно за нарачка

Категорија : - Алатки, Клешти.Mfr : - Апекс Алатка Група.Серија : - Weller Xcelite.Пакет : - Големо.Дел Статус : - Активен.Електроника Клешти Долг Нос Serrated 5.00" (127.0 mm)Спецификација за Производ : Категорија : - Алатки, Pliers Mfr : - Апекс Алатка Group Series : - Weller Xcelite Package : - Bulk Part Статус : - Active Tool Тип : - Electronics Tip Тип : - Долго Nose Tip Форма : - Straight Jaw Тип : - Serrated Features : - Мека Grips Length : - 5.00"; (127.0 мм)Тежина : - 0.2 lb (90.72 g)1 : - $26.60000 Ro HS Статус : Ro HS Compliant Moisture Чувствителност Ниво (MSL) : - 1 (Неограничен) ECCN : - EAR99 HTSUS : - 8203.20.6030.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Цвеќиња Акварел Сликарство Влажно и Суво Торба за Обновливи Пелена Мокра Торба за бански костуми perfect Водоотпорен

【Издржлив Материјал 15*22cm (11.8*14.2 во 5.9*8.7 во).Големите кеси може да се користи како простор за пелени, кости

DEN 239.76

Прецизни Канада 9in Авиони Безбедност Жица Пресврт Извртување Клешти Twister Заклучување Трки германски Одделение

Прецизни Канада 9in Авиони Безбедност Жица Пресврт Извртување Клешти Twister Заклучување Трки германски ОП0

DEN 8519.76