• Новак
Apres Природни Круг Медиум Кутија на Совети 500 КОМПЈУТЕРИ

Apres Природни Круг Медиум Кутија на Совети 500 КОМПЈУТЕРИ

DEN 623.76

Достапност
Достапно за нарачка

Природни Круг Медиум Кутија на Совети Пробате различни форми и стилови на совети со нашите полето на совети!Една кутија вклучува 50pcs на 10 големини, вкупно 500pcs.Нашите Гел-X совети се специјално формулиран надвор од мека гел за да ви овозможи со удобен и лесен помине подобрување, без оштетување на доградба на акрилни или тешко гел.Користете Гел-X совети со нашите Прошири Гел за да се осигура 4+ недели на силна носат на природни нокти и да ја направат отстранување едноставен и лесен!Двете Гел-X совети и Продолжи Гел се составени од мека гел, со што се овозможува истите да се натопени исклучување во рок од 15-20 минути. ✔Стил : Природни ✔Облик : Тркалезна ✔Должина : Медиум Овие Природни Плоштадот Медиум совети се дел од нашата Природна линија, кои имаат рамниот површината и помалку C-Кривата во однос на совети во нашата Обликувана линија.Нашата Природна линија е исто така голема и поудобно за рамниот заноктиците од советите се во состојба да ги покрие двете страни на природни нокти подобро.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Цвеќиња Акварел Сликарство Влажно и Суво Торба за Обновливи Пелена Мокра Торба за бански костуми perfect Водоотпорен

【Издржлив Материјал 15*22cm (11.8*14.2 во 5.9*8.7 во).Големите кеси може да се користи како простор за пелени, кости

DEN 239.76