• Новак
Слатка Jojo Дизајни Boho Пустината Сонце Бебе Девојка Расадник Креветчето Постелнина Set - 4 Парчиња - Руменило Розова Mauve Злато, Слонова Коска Taupe Бохемски Планините Во Ј?

Слатка Jojo Дизајни Boho Пустината Сонце Бебе Девојка Расадник Креветчето Постелнина Set - 4 Парчиња - Руменило

DEN 3359.76

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Топлата питу тонови на розева, злато, mauve, taupe и исклучување бела ќе го поставите вашиот расадник во висок стил. 4 Парче Сет Вклучува : Креветчето Ќебе, Опремени Креветчето Лист, Креветчето Здолниште, и Пелена сложувач.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Цвеќиња Акварел Сликарство Влажно и Суво Торба за Обновливи Пелена Мокра Торба за бански костуми perfect Водоотпорен

【Издржлив Материјал 15*22cm (11.8*14.2 во 5.9*8.7 во).Големите кеси може да се користи како простор за пелени, кости

DEN 239.76