• Новак
Davitu Електроника Видео Игри Замена на Делови и Прибор - 1 Пар / Set L2 R2 Потребен Продолжен Копчиња за Полнење за playstation PS4 Контролер M3GD - (Боја: Црна)

Davitu Електроника Видео Игри Замена на Делови и Прибор - 1 Пар / Set L2 R2 Потребен Продолжен Копчиња за Полнење

DEN 333.60

Достапност
Достапно за нарачка

Боја : Црна.Пакетот Вклучува : 1 Сет X Предизвика Полнила За PS4 Контролер (Нема мало пакет). 100% сосема нов и висок квалитет.Трета страна направен производот.Компатибилен со 4 PS4 контролер.Опис : OOTDTY Карактеристики : 100% сосема нов и висок quality Third партија направени product Compatible со 4 PS4 контролер Прилагодено вашиот контролер со R2 L2 предизвика extenders No вештини треба, само се инсталира на оригиналниот L2 R2 Controller не е included Specifications : Точка Име : Активирањето Extender Button Material : ABSColor : Црна/Портокал/Зелена/Црвена/Сино/Транспарентен (Изборен)Големина : Совршено се вклопуваат за dualshock 4 PS4 controller Quantity : 1 Сет(1 Пар) (други додатоци демо на сликата не е вклучена)Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39inch2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 Сет X Предизвика Полнила За PS4 Контролер (Нема мало пакет)Точка специфики : Потекло : CN(Потекло) Sony модел : PLAYSTATION4 Is прилагодено : no Model број : M3 GD4 N40061-Б.К.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат