• Новак
Бендови Компатибилен со Coros VERTIX Меки Силиконски Водоотпорен Хривнија Додатоци Спортски Види Рака Брзо Ослободување Wristbands Замена за Coros VERTIX Smartwatch, Мека и Издржлив

Бендови Компатибилен со Coros VERTIX Меки Силиконски Водоотпорен Хривнија Додатоци Спортски Види Рака Брзо

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

E ECSEM Замена Додаток Цветен Меки Силиконски Хривнија Рака Бендови Компатибилен со Coros VERTIX Smartwatch.Не грижете се тоа ќе се избледени, лупено или оштетени. [ Совршен Носи Искуство] : Полесни и потрајни.Модерен изработка, издржливи.7 инчен зглоб.Воздигнува вашиот стил за секоја пригода Сите E ECSEM Coros VERTIX Замена wristbands за жени човек се прави строга квалитетот за тестирање, се осигура дека нема да им наштети.Ние ќе се обидеме потрудиме да се обезбеди подобра шопинг искуство за сите корисници на . Иновативниот дизајн : Мека, дише и може да се мијат.Висок квалитет на услуги на клиентите : Една година гаранција!Целосна наплата или да го препрати замена, ако овие Замена бендот не ги собере или ги исполни сите ваши очекувања. [Одлична Услуга] : Купи со доверба.[Персоналните дизајн] : Специјално дизајнирани додаток бендови компатибилен со Coros VERTIX Smartwatch.Во исто време, исклучителна занаети прави бенд и види да биде тесна и цврсто поврзани, и така не врската помеѓу тока и големината дупки. - Без чуден мирис и безопасни, ги спречува кожата од иритација,ви донесе удобно носење искуство.Ако во било кое време на вашиот бенд згаснува или прекини во првите 12 месеци, можете да контактирате со нас за замена или целосно враќање на средствата. [Hight Квалитетен Материјал] : Овие Coros VERTIX бендови се направени направени од силика гел суровина, која е мека, удобно.Напомена : Види Бенд само, Smart Watch не се вклучени.Функција : Високиот квалитет и издржлив материјал, отпорни на нечистотија и удобно.(Види не се вклучуваат).Тоа се трајни clasps на двете страни, кои не се заклучи на вашиот види прецизно и сигурно.Мека и издржливи, многу удобен за носење кога вежбате, спиење и пошироко.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Коса за Сечење Алатки, со Полно Тело, Перат Електрични Коса Clipper Керамички Професионална парична Казна Прилагодливи

IPX7 водоотпорен дизајн, може да се мијат со вода сите делови на телото, без отстранување на машина глават�

DEN 1298.40