• Новак
Тријада Magnetics PWR XFMR ТОРО 160VA CHAS МТ (VPM24-6670)

Тријада Magnetics PWR XFMR ТОРО 160VA CHAS МТ (VPM24-6670)

DEN 5407.68

Достапност
Достапно за нарачка

Mfr : - Тријада Magnetics.Серија : - Toroidal Медицински, VPM.Пакување : Кутија.Дел Статус : - Активен.Тип : - Toroidal.Спецификација : Mfr : - Тријада Magnetics Series : - Toroidal Медицински, VPMPackage : - Box Part Статус : - Active Type : - Toroidal Voltage - Основно : - 100 V, 120 V, 220 V, 240 VVoltage - Средно (Полно Оптоварување) : - Паралелно 12 V, Серија 24 VCurrent - Излез (Макс) : - Паралелно 13.34 А, Серија 6.67 APrimary Ликвидација(s) : - Двојно Повеќе Taps Secondary Ликвидација(s) : - Dual Center Допрете : - No Power - Max : - 160 VAMounting Тип : - Шасија Mount Termination Стил : - Жица Leads Size / Димензија : - 113.00 mm Dia Height - Седиште (Макс) : - 52.00 mm Voltage - Изолација : - 4000 Vrms Weight : - 4 lbs (1.8 kg)на Животната средина & Извоз Класификации : Ro HS Статус : ROHS3 во Согласност Влага Чувствителност Ниво (MSL) : - Не се Применува ДОСТИГНЕ Статус : - се ПОСТИГНЕ Непроменета ECCN : - EAR99 HTSUS : - 8504.31.4065.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Коса за Сечење Алатки, со Полно Тело, Перат Електрични Коса Clipper Керамички Професионална парична Казна Прилагодливи

IPX7 водоотпорен дизајн, може да се мијат со вода сите делови на телото, без отстранување на машина глават

DEN 1298.40