• Новак
TJS Случај за Nintendo Switch Лајт со [2 Пакет Калено Стакло Екран Заштитник] Карбонски Влакна Текстура Тешко Патување за Носење Школка Носат Торбичка (Сина)

TJS Случај за Nintendo Switch Лајт со [2 Пакет Калено Стакло Екран Заштитник] Карбонски Влакна Текстура Тешко

DEN 455.76

Достапност
Достапно за нарачка

Надворешниот тешко школка штити машина од капки.ИЗДРЖЛИВИ & КУЛ ДИЗАЈН - Texturized во Карбонски Влакна држете го вашиот уред стилски, подобрување и естетски и контрола.Ултра Јасно : Oleophobic Слој и Хемиски третирана со кристално јасна транспарентност.Ултра Чувствителни : Стакло е само 0.ДИЗАЈНИРАН ЗА NINTENDO SWITCH ЛАЈТ - со цел да се направи вашиот нов Nintendo Switch Конзола дури и повеќе преносни & патување пријателски.Ултра Лесен : Супер лесно да се инсталира.ГОЛЕМА МЕМОРИЈА : 10 изградена-во играта картичка за чување на носителите на ви овозможи да се земе вашите омилени игри во движење.Иновативни инженеринг нуди анти-отпечаток, анти-нафта и анти-отсјај својства, одржување на вашиот екран во потрага убава.МАКСИМАЛНА ЗАШТИТА - Нашите Nintendo Switch Лајт случаи нудат одлична заштита за вашиот Nintendo Switch Лајт.ЗАЈАКНУВАЊЕ РАКА - изградена-во еластична рака фиксна конзола да се направи тоа се повеќе стабилни кога се патува или да не го користите.Нема меурчиња, Не fuzz!Ова вклучува : 1 x Nintendo Switch Лајт Случај 2 x Калено Стакло Екран Заштитник 2 x Алкохол Првично Подлога 2 x Микрофибер Крпа 2 x Прашина Отстранување Филм.Мекото централна divider го штити екранот од тоа да биде изгребани внатрешноста на случајот.Ултра Силна : Вистински Стакло со Нула-Доказ Тешко Обложени Површина [9 H Цврстина] спротивстави на остри објекти како ножеви и копчињата.Мрежа џеб обезбеди простор за складирање за мали Nintendo switch додатоци како полнење кабел, уво пупки, радост-един ремени, и екстра радост-лошите страни.Сосема Нов Висок Квалитет Калено Стакло Изработени на водечка индустрија на Јапонски посебно обработени калено стакло во 9 H цврстина.Тие, исто така, го запре аналогни стапчиња од се притисне во внатрешноста на случајот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Коса за Сечење Алатки, со Полно Тело, Перат Електрични Коса Clipper Керамички Професионална парична Казна Прилагодливи

IPX7 водоотпорен дизајн, може да се мијат со вода сите делови на телото, без отстранување на машина глават

DEN 1298.40

Прецизни Канада 9in Авиони Безбедност Жица Пресврт Извртување Клешти Twister Заклучување Трки германски Одделение

Прецизни Канада 9in Авиони Безбедност Жица Пресврт Извртување Клешти Twister Заклучување Трки германски ОП0

DEN 8519.76