• Новак
Resuable 4Pack Симпатична Мрежа Tote Plool Кеси,Мрежа Плажа Кеси Со Drawsting За Дете Играчки,Патување,Пикник Или Перење

Resuable 4Pack Симпатична Мрежа Tote Plool Кеси,Мрежа Плажа Кеси Со Drawsting За Дете Играчки,Патување,Пикник

DEN 263.52

Достапност
Достапно за нарачка

полиестер мрежа ткаенина.Увезени.Полиестер обвивка.Drawstring затворање. 7.5" рамо капка.ткаенина рамка.НЕМА машина за миење.среден капацитет и сестраност : големината е H15 "и L16.5".може да се одржи многу предмети.Тоа е совршен избор за намирници шопинг, фармерски пазари, патување, детска играчка складирање, плажа одмор и дневни складирање,Тоа е добра идеја да пакет подароци од роднини, пријатели и колеги, и да им даде подарок на децата на фестивали, тоа е прекрасен подарок.Лесно да се носат : оваа мрежа торба е лесно да се свитка во мали димензии и Лесно да се носат и мала тежина : оваа торба е многу мала тежина, можете да го земете со вас кога одите надвор.Тоа може да биде свиткан, без деформација и навремено.Тоа може да биде поставена во вашиот паричник, џеб, автомобил или други места мислите дека одговара.На решетката ткаенина е многу цврста и нормално Тоа може да се користи за about1 - 2 години.Фирма квалитет : ние користиме високо квалитетни 100% полиестер мрежа ткаенина, се справи со засилување за шиење, може да носат 15 килограми тежина, фина изработка, секој производ е строго контролирана, не грижете се за лош квалитет.Mesh ткаенини предности : Зелена решетката ткаенина, мрежа вентилација, без мирис, валкани може да се мијат, може да се мијат со детергент, нема да исчезнат, висат сува, исто како и нови производи.Drawstring дизајн : отворање на торба усвојува drawstring дизајн.Тоа може да го отворите или затворите џеб.Кога е полн со статии или детски играчки, во близина на џеб директно.Не грижете се дека предметите ќе падне надвор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Коса за Сечење Алатки, со Полно Тело, Перат Електрични Коса Clipper Керамички Професионална парична Казна Прилагодливи

IPX7 водоотпорен дизајн, може да се мијат со вода сите делови на телото, без отстранување на машина глават�

DEN 1298.40