• Новак
Г. Т. Синџирот Мајстор за Местење на Портата Настроената Компатибилен со G. T. Господар (10ft)

Г. Т. Синџирот Мајстор за Местење на Портата Настроената Компатибилен со G. T. Господар (10ft)

DEN 863.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Само компатибилни со G. T. Господар синџир управувано лизгачки gat eopeners. 10ft должина со две синџир линкови.Црна боја.ANSI#41, 1/2 инчен теренот.ANS1 B29.1 M-1986-50.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат