• Новак
YOKYON 8 Пакети Пена & Чувствува Филтер за Замена на Комплет за Ајкула Ракета Вакуум CS100 HV300 HV300W HV300C HV301C HV301 HV302 HV303 HV305 HV308 HV310 UV450, го Заменува Ајкула Дел # XFFV300

YOKYON 8 Пакети Пена & Чувствува Филтер за Замена на Комплет за Ајкула Ракета Вакуум CS100 HV300 HV300W HV300C

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

Замена на филтер за полнење е компатибилен со Ајкула Ракета Ultralight Исправена модели HV300, HV300 W, HV300 C, CS100, CS100, CS100 WM, CS110, CS110 BK, CS110 GN,HV301 C, HV301,HV301 26,HV301 40, HV302, HV302 26, HV303, HV305, HV305 26 HV308,Делукс Bagless HV310, Ultralight Делукс се Држи Исправено Продолжен UV450,UV450 26 правосмукалки.Нејзините препорачуваме да го замени филтри за подобрување на вшмукување на вашиот вакуум перформанси на секои 2 - 3 месеци.ЛЕСНО ДА се ЗАМЕНИ : филтерот е направен од високо-сила и заштита на животната средина материјал.Перат и Еднократно : Оваа група на пена & филтер е супериорен квалитет, перат во миење или во фен, нема да се намалат.Пакетот вклучува 8 пакети пена и се чувствува филтер,го Заменува Ајкула Дел # XFFV300 & 1080 FTV320. Замена на филтер за полнење е компатибилен со Ајкула Ракета Ultralight Исправена модели CS100 HV300, HV300 W, HV300 C, HV301 C, HV301,HV301 26,HV301 40, HV302, HV302 26, HV303, HV305, HV305 26, HV308 Делукс Bagless HV310, Ultralight Делукс се Држи Исправено Продолжен UV450,UV450 26, CS100, CS100 WM, CS110, CS110 BK, CS110 GN правосмукалки,замена на Дел # XFFV300 & 1080 FTV320 Package вклучува 8 пакети пена и се чувствува филтер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Прецизни Канада 9in Авиони Безбедност Жица Пресврт Извртување Клешти Twister Заклучување Трки германски Одделение

Прецизни Канада 9in Авиони Безбедност Жица Пресврт Извртување Клешти Twister Заклучување Трки германски ОП0

DEN 8519.76