• Новак
Вакцина за Држачот,Вакцина Картичка Заштитник Водоотпорен Covid Вакцинација Држачот на 4 X 3 Инчи Имунизација Евиденција и Вакцинација на Картичката Заштитник Јасно

Вакцина за Држачот,Вакцина Картичка Заштитник Водоотпорен Covid Вакцинација Држачот на 4 X 3 Инчи Имунизација

DEN 143.28

Достапност
Достапно за нарачка

[Картичка Големина]:максимална Погоден за Вакцинација картичка големина 4" L x 3" В. Ако мислите дека држачот на картичката(Друга Карта Големина 4 1/4 X3 1/2 )не се вклопуваат, само флип над неа и слајд на врвот под и тоа печати затворени. [Погодна прилика] : Погоден за Наставниците, Студентите, Лекарите,медицински Сестри, Заводот. [Материјал] : се Направени од Издржлив ПВЦ , ВОДООТПОРЕН. [Пакет] : ќе добиете 3 карта носителот. [Обновливи]:Обновливи карта носителот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Коса за Сечење Алатки, со Полно Тело, Перат Електрични Коса Clipper Керамички Професионална парична Казна Прилагодливи

IPX7 водоотпорен дизајн, може да се мијат со вода сите делови на телото, без отстранување на машина глават�

DEN 1298.40