• Новак
Заштитна Носат Фармацевт-Двојно, најголемиот Дел: Има разно. објекти 2 најголемиот дел кантите Страна оптоварување, дното издавање Ѕид или да се закачите на дното н?

Заштитна Носат Фармацевт-Двојно, најголемиот Дел: Има разно. објекти 2 најголемиот дел кантите Страна оптоварување,

DEN 3264.00

Достапност
Достапно за нарачка

УКИНА - Разно.предмети во 2 најголемиот Дел кантите.MOUTING - Вол или во прилог на дното на BOWMAN PS019-0212 единица.Ја заматува : 4.75"L x 16.95"W x 10.2"H. МАТЕРИЈАЛ/БОЈА - Кварц Беж ABS Пластика.Потрошен материјал не се вклучени, за демонстрација цели.Основана во 1971 година, Вашингтон врз основа BOWMAN Точење е меѓународно призната ISO 9001 : 2015 дизајнер и производител на премиер чување и издавање на решенија.Да се прилагодат кон иновации и супериорен во однос на крајниот корисник искуство, BOWMAN воведе над 300 производи наменети за чување и издава лична заштитна опрема и потрошен материјал.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Коса за Сечење Алатки, со Полно Тело, Перат Електрични Коса Clipper Керамички Професионална парична Казна Прилагодливи

IPX7 водоотпорен дизајн, може да се мијат со вода сите делови на телото, без отстранување на машина глават

DEN 1298.40

Прецизни Канада 9in Авиони Безбедност Жица Пресврт Извртување Клешти Twister Заклучување Трки германски Одделение

Прецизни Канада 9in Авиони Безбедност Жица Пресврт Извртување Клешти Twister Заклучување Трки германски ОП0

DEN 8519.76