• Новак
CHENGBEI Индустриски Црева Адаптер Прашина Почиста Конектор за Додатоци за 50mm 58mm Вакуум Конектор Црево Прашина Колектор

CHENGBEI Индустриски Црева Адаптер Прашина Почиста Конектор за Додатоци за 50mm 58mm Вакуум Конектор Црево

DEN 2044.80

Достапност
Достапно за нарачка

♡Професионални црево главата за индустриски прашина колектор црево,адаптер за тоа,замена за скршени еден. ♡Применливи за црево од 50mm, внатрешен дијаметар и 58mm надворешен дијаметар. ♡Висок интензитет и висок квалитет,на тема црево,вакуум домаќин конектор. ♡Внатрешен Дијаметар : 60mm(2.36 во) 53mm(2.09 во)Надворешен Дијаметар : 57mm(2.24 во). ♡За црево : внатрешен дијаметар : 50mm(1.97 во) надворешен дијаметар : 58mm(2.28 во).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Заштитна Носат Фармацевт-Двојно, најголемиот Дел: Има разно. објекти 2 најголемиот дел кантите Страна оптоварување,

УКИНА Разно.предмети во 2 најголемиот Дел кантите.MOUTING Вол или во прилог на дното на BOWMAN PS0190212 единица.Ја

DEN 3264.00

Коса за Сечење Алатки, со Полно Тело, Перат Електрични Коса Clipper Керамички Професионална парична Казна Прилагодливи

IPX7 водоотпорен дизајн, може да се мијат со вода сите делови на телото, без отстранување на машина глават

DEN 1298.40