• Новак
Paxcoo Накит Изработка на Материјали за Полнење со Beading Алатки, Накит Жица и Накит Наоди за Накит Поправка, Жица Завиткување и Занает

Paxcoo Накит Изработка на Материјали за Полнење со Beading Алатки, Накит Жица и Накит Наоди за Накит Поправка,

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Секој plier има двоен лист пролет и не се лизга, се справува со кој ги направи ефективни и безбедни за употреба.0 mm) - 1 * Сребро beading жица (0.Тоа е совршен за било стручен или само аматерски изработка на накит и љубители на стартер да го сторат накит изработка на проект, накит beading проект, накит поправка и други DIY проекти.0 mm кристал beading тема string кутија на различен стил накит наоди : - 200 * 4 mm отворите скок прстени - 150 * 5 мм отворите скок прстени - 60 * 6 мм отворите скок прстени - 20 *8 mm ја отворите скок прстени - 15 * hummer clasps - 30 * око игли - 30 * завртка око игли - 200 * crimp монистра - 10 * earring куки - 10 * лентата завршува - 20 * кабелот завршува - 100 * гума earring назад Пакет се вклучени : - 3 * Клешти (круг носот plier, рамна машина plier, синџир носот клешти) - 1 * Јасно Beading string мозок (1.На практичен случај го задржува алатки заедно и го прави лесен за носење.МОРА да СЕ JEWERY ПРАВЕЊЕ на РЕЗЕРВИ – На ѓердан поправка комплет прави накит одлуки и ѓердан поправка лесно и мазно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Коса за Сечење Алатки, со Полно Тело, Перат Електрични Коса Clipper Керамички Професионална парична Казна Прилагодливи

IPX7 водоотпорен дизајн, може да се мијат со вода сите делови на телото, без отстранување на машина глават

DEN 1298.40