• Новак
Boperzi 2 Пакет Сапун Фармацевт Рѓа Доказ Refillable Течни Рака & Јадење Сапун Фармацевт Поставете Истекување Доказ Пластични Chorme Пумпа за Кујна, Бања, 10oz

Boperzi 2 Пакет Сапун Фармацевт Рѓа Доказ Refillable Течни Рака & Јадење Сапун Фармацевт Поставете Истекување

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Поради убава пакување, исто така е Совршен Подарок За Блиски Пријатели Или Роднини на било кој празник или посебен повод (свадба, роденден, денот на мајката, итн.Ние обезбедуваме 2-pack сапун фармацевт во собата, така што може да се стави еден во кујната за јадење сапун, една во тоалет за течен сапун или лосион.Современите две-тон дизајн создава impactful изглед, мат црна боја ја надополнува сребро, да се вклопи во вашиот дом оркестарот.Разубават вашата бања или кујна,се заштедат пари со refilling оваа Декоративни Сапун Фармацевт.Тоа е оценката и убавина, изгледа симпатична, елегантен, функционални и професионални.Едноставен и елегантен дизајн кој е естетски префинета.Одличен Подарок За Вашите Пријатели, Семејство, Посебна Личност.7" Висина, 2" ВО Дијаметар.Пумпа главата содржат течење-доказ заптивка за да се спречи истекување на течен,а исто така и да се осигура нема несакани капе кога издавање.Личност Ознака се додава еден допир на стил на лосион фармацевт.【Модерен Дизајн】 : на Оваа страна сапун фармацевт мешавини гроздобер со модерна.Пластични compontents на оваа пумпа, пластични натопи цевка и внатрешни делови се bpa-free.Притискање на главата може да се постигнат добри резултати, на запечатување ефект на капакот е многу добра, и нема да излегуваат во јавноста ако тегла е превртено наопаку.Оваа farmhouse оркестарот дизајн со што ќе се зајакне било бања vanities или кујнски мијалник.На врвот клипот е поширок и може да се притисне повеќе лесно.На просторот ќе биде во можност да се пополни многу течност во овој здрав фармацевт.Други уникатен дизајн сапун точење се исто така достапни Од Boperzi.Издржливи Пумпа, Премиум Материјали За Градежништво.Се салон и спа изгледа дома со нашите пумпа шишиња.ОДРЖУВАЊЕ СОВЕТИ : Користете памучна крпа за чистење на сапун фармацевт со вода и избрише малку, избегнувајте користење на корозивни или киселина почиста. 【Leakproof】 : Секоја пумпа обезбедува оптимална количина на сапун, Создава луксузен течен сапун со едноставна притисни и не треба да пумпа повеќе пати за да се добие доволно сапун за миење на рацете.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат