• Новак
Yinpecly Еден Челичното Јаже Клип Кабел Менгеме на 304 Нерѓосувачки Челик се Погодни за 1-1.5 mm/0.03-0.06 инчен Јаже Silver10Pcs

Yinpecly Еден Челичното Јаже Клип Кабел Менгеме на 304 Нерѓосувачки Челик се Погодни за 1-1.5 mm/0.03-0.06

DEN 155.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Пакет Содржина】10 Pcs x Еден Челичното Јаже Клипови.Применливи Јаже Дијаметар : 1mm-1.5 mm/0.04-0.06 инч. 【Вкупната Големина】15 х 8мм /0.59 x 0.31 инчен (Вкупна должина х Внатрешна ширина). 【Материјал】Направени од казна 304 од не ' рѓосувачки челик, трајни, отпорност на корозија, прецизно изработени. 【Предност】Со напредни површината на вибрации на третман, им овозможи на производот со поголема отпорност на корозија како перформанси. 【Апликација】Овој кабел се стега е широко applicated во индустријата или дом како шатор јаже, крпа линија, оградата кабел за затегнување.Главно се користи во бродови и садови.Yinpecly Челичното Јаже Клипови Опис : 1. Направени од 304 од не ' рѓосувачки челик за максимална отпорност на корозија и издржливост.2. Од суштинско значење хардвер објект за тешки-должност местење на јаже, жица и кабел; погоден за морски апликација.3. Се користи за поврзување, одредување, anchoring, што и да се стегне циклуси за да се прилагоди на должината.Спецификација : Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Тон Површински Третман : Вибрации Полирање Модел : М2 Вкупна Должина : 15mm/ 0.59" Внатрешна Ширина : 8mm/ 0.31" Применливо Јаже Дијаметар : 1mm-1.5 mm/ 0.04"-0.06" Пакет Содржина : 10pcs x Челичното Јаже Клипови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Коса за Сечење Алатки, со Полно Тело, Перат Електрични Коса Clipper Керамички Професионална парична Казна Прилагодливи

IPX7 водоотпорен дизајн, може да се мијат со вода сите делови на телото, без отстранување на машина глават�

DEN 1298.40