• Новак
Кабел за Продолжување Спојка - 10 Парчиња - се Поврзува Две Коаксијален Видео Кабли, за Coax F81 (Женски Женски) 3GHz Сателитска, Кабловска ТВ и Кабелски Интернет, Отценети

Кабел за Продолжување Спојка - 10 Парчиња - се Поврзува Две Коаксијален Видео Кабли, за Coax F81 (Женски Женски)

DEN 227.28

Достапност
Достапно за нарачка

Спојка Совршен За : Комбинирање на два видео кабли или проширување на целокупната должина на вашиот телевизор со Кабловска телевизија и интернет конекција кабел.Лесен за Користење : се Приклучува на две коаксијален кабли со машки F Тип на конектори заедно.Пакет од 10. Accommodates F-Тип Конектор Игли : RG58, RG59, FG6, и RG11 коаксијален (750hm) Кабел со ѕидни плочи за внатрешна и надворешна употреба.Совршен За : DIRECTV, Сателитска Антена, Кабелска Интернет Svc (вклучувајќи Comcast, Кокс, Повелбата, Verizon Fios) и надвор-воздухот антенски системи (Номинална да 3 GHz).Произведено Од : Висок квалитет, времето е отпорен материјал се со исклучително ниска сигнал слабеењето.Овој кабел за продолжување адаптер поврзува две коаксијален видео кабли за ТВ, ДВД, DVR е, ВИДЕО плеери и повеќе (вклучувајќи ги и компатибилен модеми, антени и другите аналогни setup).Кој лесно да завртка во F-pin конекции, оваа спојка е наменет за внатрешна и надворешна употреба, лесно поврзување, се приклучи и проширување на должината на RG58, RG59, RG6, и RG11 coax cables.By обезбедување на сигурен и издржлив сигнал трансфер, на нашите 3 GHz, отценети coax couplers нудиме висок квалитет, времето е отпорен на конектори со ниска сигнал слабеењето и поддршка за двете, аудио, каде ние мора да стане водечки производител и снабдувач на високо квалитетни и издржливи електронски додатоци заедно со ОЕМ делови и замени.Нашите производи се поддржани од страна на нашите неверојатна гаранција и задоволство гаранција, вклучувајќи 100% НАС врз основа на клиентите помош.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Коса за Сечење Алатки, со Полно Тело, Перат Електрични Коса Clipper Керамички Професионална парична Казна Прилагодливи

IPX7 водоотпорен дизајн, може да се мијат со вода сите делови на телото, без отстранување на машина глават

DEN 1298.40

Заштитна Носат Фармацевт-Двојно, најголемиот Дел: Има разно. објекти 2 најголемиот дел кантите Страна оптоварување,

УКИНА Разно.предмети во 2 најголемиот Дел кантите.MOUTING Вол или во прилог на дното на BOWMAN PS0190212 единица.Ја

DEN 3264.00