• Новак
Кабел за Продолжување Спојка - 10 Парчиња - се Поврзува Две Коаксијален Видео Кабли, за Coax F81 (Женски Женски) 3GHz Сателитска, Кабловска ТВ и Кабелски Интернет, Отценети

Кабел за Продолжување Спојка - 10 Парчиња - се Поврзува Две Коаксијален Видео Кабли, за Coax F81 (Женски Женски)

DEN 227.28

Достапност
Достапно за нарачка

Спојка Совршен За : Комбинирање на два видео кабли или проширување на целокупната должина на вашиот телевизор со Кабловска телевизија и интернет конекција кабел.Лесен за Користење : се Приклучува на две коаксијален кабли со машки F Тип на конектори заедно.Пакет од 10. Accommodates F-Тип Конектор Игли : RG58, RG59, FG6, и RG11 коаксијален (750hm) Кабел со ѕидни плочи за внатрешна и надворешна употреба.Совршен За : DIRECTV, Сателитска Антена, Кабелска Интернет Svc (вклучувајќи Comcast, Кокс, Повелбата, Verizon Fios) и надвор-воздухот антенски системи (Номинална да 3 GHz).Произведено Од : Висок квалитет, времето е отпорен материјал се со исклучително ниска сигнал слабеењето.Овој кабел за продолжување адаптер поврзува две коаксијален видео кабли за ТВ, ДВД, DVR е, ВИДЕО плеери и повеќе (вклучувајќи ги и компатибилен модеми, антени и другите аналогни setup).Кој лесно да завртка во F-pin конекции, оваа спојка е наменет за внатрешна и надворешна употреба, лесно поврзување, се приклучи и проширување на должината на RG58, RG59, RG6, и RG11 coax cables.By обезбедување на сигурен и издржлив сигнал трансфер, на нашите 3 GHz, отценети coax couplers нудиме висок квалитет, времето е отпорен на конектори со ниска сигнал слабеењето и поддршка за двете, аудио, каде ние мора да стане водечки производител и снабдувач на високо квалитетни и издржливи електронски додатоци заедно со ОЕМ делови и замени.Нашите производи се поддржани од страна на нашите неверојатна гаранција и задоволство гаранција, вклучувајќи 100% НАС врз основа на клиентите помош.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат