• Новак
Vizio Главниот Одбор ТВ Модел: E60-E3 LFTRVULT (Y8387936S, 1P-016C500-4013)

Vizio Главниот Одбор ТВ Модел: E60-E3 LFTRVULT (Y8387936S, 1P-016C500-4013)

DEN 4052.64

Достапност
Достапно за нарачка

* Ве МОЛИМЕ да СЕ СВЕСНИ ДЕКА ПРЕВОЗОТ Е да БИДАТ ПОГОДЕНИ ОД COVID-19 и ПРАЗНИЦИ) И Сите ставки БРОДОВИ USPS Прва Класа Бесплатно, освен ако Вашиот Меѓународни СИТЕ ОДБОРИ СЕ Повлече Од Тв со Испукани Екрани и ТЕСТИРАНИ Овој одбор е повлечен од ТВ со испукани екран.Ве молиме бидете сигурни дека сите дел броеви на главниот одбор одговара на одбор што се на местото.Објектот можете да го видите на сликата е само претставување на објектот и може да имаат мала козметичка variations.TV Одбор Број : Vizio 0160 CAP0 DE01, 936 A, 1 P-016 C500-4013 TV Дел Број : Vizio Y8387936 SPart Тип : Vizio Главниот Board TV Модели : Vizio E60-E3 LFTRVULT(во оваа верзија само)Имајте на ум : ВИЕ МОРА да ОДГОВАРА НА СЕРИСКИ БРОЈ ИЛИ ВЕРЗИЈА ВО НАШАТА ЛИСТА НА ЕДЕН најдете НА НАЛЕПНИЦА на ЗАДНАТА страна НА ТВ уредот, АКО НИЕ им ОБЕЗБЕДУВАМЕ НА СЕРИСКИ ИЛИ ВЕРЗИЈА ВО НАШАТА ПОНУДА!Ве МОЛИМЕ ОДГОВАРА на ВАШИОТ ТВ е ДЕЛ БРОЕВИ, ТВ МОДЕЛ И ТВ ВЕРЗИЈА ПРЕД да НАРАЧАТЕ!СИТЕ ОД НАШИТЕ ТВ ДЕЛОВИ СЕ ПЕЧАТ/WATERMARKED.БИЛО ТВ ДЕЛОВИ СЕ ВРАЌААТ БЕЗ ДИРЕКТЕН ТВ ДЕЛОВИ ПЕЧАТ ИЛИ ЖИГ, НЕМА ДА БИДАТ ПРИФАТЕНИ.НИЕ ЌЕ СПОР СЕ ВРАЌА БЕЗ ДИРЕКТЕН ТВ ДЕЛОВИ ПЕЧАТ/ЖИГ НА ПЛАТФОРМАТА ДЕКА КУПУВАЊЕТО Е НАПРАВЕН ОД.Ова е STOCK фотографија.На ТВ одбор кој ќе примите може да се разликуваат во боја, ознаки и отстранлив кабли.Ве молиме прочитајте детали пред да нарачате.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Коса за Сечење Алатки, со Полно Тело, Перат Електрични Коса Clipper Керамички Професионална парична Казна Прилагодливи

IPX7 водоотпорен дизајн, може да се мијат со вода сите делови на телото, без отстранување на машина глават

DEN 1298.40