• Новак
Мини Вежба Велосипед, Uten Под Биро Велосипед Педалата Exerciser, Peddler Exerciser, Преносни Нога Циклус Рака & Нога Peddler Машина со LCD Екранот се Прикажува

Мини Вежба Велосипед, Uten Под Биро Велосипед Педалата Exerciser, Peddler Exerciser, Преносни Нога Циклус Рака

DEN 252.00

Достапност
Достапно за нарачка

Долниот нога вежба, Ниско влијание вежба се направи вежба peddler совршен за постари граѓани, канцеларијата на работниците.Лесно прилагодливи тензија за различни отпор со тензија завртка. 【Лесно се Соберат & Не се Лизга】Доаѓа речиси целосно составени,неколку минути и без никакви алатки потребни, многу брзо и лесно да се соберат. 【Компактен & Преносни】велосипед педалата exerciser машина е 12.Мини вежба велосипед crankset - одлично за мажи, жени, семејство, забава и одржување на погодни за сите возрасти на корисниците.Компактен дизајн ви овозможува да го стави под маса додека работат во канцеларија или читате или гледате ТВ дома. 【Мултифункционален LCD Дисплеј】Тоа е лесно да се прочитајте време, растојание, грофот(бројот на врти), вкупно бројат и калории изгори на LCD екранот се прикажува, притиснете на црвеното копче за да се префрлувате податоци или да го ресетирате податоци на нула.Uten Мини вежба велосипед педали за вежбање во секое време во удобноста на вашиот дом додека гледа ТЕЛЕВИЗИЈА или читање книга.Таму е нормален феномен е дека метал окно ќе стане топла, тоа е затоа што на педалата отпор на овој педалата тренер е предизвикани од триење.Вежба во секое време.Лесен за употреба Мултифункционален LCD компјутер прикажува.Димензии (L x W x H) : 15.На вежбање, Брзина, Револуции во Минута, Растојание и Калории Изгори, скенирање Функција Наизменично ги Прикажува сите.Ако сакате да се стави производот под маса за нога вежба, ве молиме изберете маса на соодветна висина за да се спречи коленото повреда.Карактеристики : .Овој производ е само погодна за благи ниско влијание на спортот. 【Прилагодливи Тренингот Интензитет】Лесно да се прилагоди на отпор ниво со тензија knob да ги задоволат вашите потреби.Рака или нога педали со прилагодливи рака, ова го педалот exerciser може да се користи за да се применат оружје и legs Easily прилагодливи тензија за различни отпор со тензија screw Sturdy рамка и не се лизга нозе за безбедност и efficiency Easy да се користи Мултифункционален LCD компјутер displays Exercise, Брзина, Револуции во Минута, Растојание и Калории Изгори, скенирање Функција Наизменично Прикажува all Measures автоматски Лесен, компактен и пренослив со интегрирана рачка за лесно movement Mini вежба велосипед crankset - одлично за мажи, жени, семејство, забава и одржување на погодни за сите возрасти на корисниците.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Прецизни Канада 9in Авиони Безбедност Жица Пресврт Извртување Клешти Twister Заклучување Трки германски Одделение

Прецизни Канада 9in Авиони Безбедност Жица Пресврт Извртување Клешти Twister Заклучување Трки германски ОП0

DEN 8519.76