• Новак
Микро Дијафрагмата Пумпа, 1.5 м Вшмукување 24V 60W Мини Електрична Пумпа за Вода 5L/m Проток Микро Дијафрагмата Пумпа

Микро Дијафрагмата Пумпа, 1.5 м Вшмукување 24V 60W Мини Електрична Пумпа за Вода 5L/m Проток Микро Дијафрагмата

DEN 1545.60

Достапност
Достапно за нарачка

Производи се широко се користи во : вода спреј, пестициди прскање, полнење машини, навлажнувачи и друга опрема.Производот е стабилен и сигурен перформанси и долг животен век.Теоретската вредност на пумпа проток може да достигне 5 L/m.Производот е компактен и лесно да се инсталира. 60 W, pow потрошувачка на енергија.Функција : производот е стабилен и сигурен перформанси и долг животен век.60 W, pow потрошувачка на енергија.Производот е компактен и лесно да се инсталира.Теоретската вредност на пумпа проток може да достигне 5 L/m.Производи се широко се користи во : вода спреј, пестициди прскање, полнење машини, навлажнувачи и друга опрема.Спецификација : Модел : HA24-60 Напон : 24 V Максимална моќност : 60 W Максимум притисок : 8 кг Работен притисок : 5 кг Проток : 5 L/M Вертикална вшмукување опсег : 1.5 м Лифт : 50m Тежина : 630g / 22.2 оз Пакет листа : 1 * Пумпа Забелешка : актуелната производ во боја може да отстапува од фото поради светлина.Можеби постои мало отстапување во мерењето на производот.

Спецификацијата

Model:
HA24-60
Voltage:
24V
Maximum power:
60W
Maximum pressure:
8 kg
Working pressure:
5 kg
Flow:
5L/M
Vertical suction range:
1.5m
Lift:
50m
Weight:
 630g / 22.2oz
Package list:
1 * Pump :
Note:
The actual product color may deviate from the photo due to light. :
There may be a slight deviation in the measurement of product. :

Со стоката дадена додека купуваат

Заштитна Носат Фармацевт-Двојно, најголемиот Дел: Има разно. објекти 2 најголемиот дел кантите Страна оптоварување,

УКИНА Разно.предмети во 2 најголемиот Дел кантите.MOUTING Вол или во прилог на дното на BOWMAN PS0190212 единица.Ја

DEN 3264.00

Прецизни Канада 9in Авиони Безбедност Жица Пресврт Извртување Клешти Twister Заклучување Трки германски Одделение

Прецизни Канада 9in Авиони Безбедност Жица Пресврт Извртување Клешти Twister Заклучување Трки германски ОП0

DEN 8519.76

Коса за Сечење Алатки, со Полно Тело, Перат Електрични Коса Clipper Керамички Професионална парична Казна Прилагодливи

IPX7 водоотпорен дизајн, може да се мијат со вода сите делови на телото, без отстранување на машина глават

DEN 1298.40