• Новак
Исклучителна храна покриваат Голем Круг Купола Плоча Покрие-Имајте Пријатна Храна Маска, Лесно Чистење Расклопна Храна Чадор за Обновливи Храна Шатор - Храна Зашт?

Исклучителна храна покриваат Голем Круг Купола Плоча Покрие-Имајте Пријатна Храна Маска, Лесно Чистење Расклопна

DEN 1936.80

Достапност
Достапно за нарачка

Ќе добиете 6 pack pop-up храна покрие - секоја храна покрие чадор печатени со јасни обрасци,убави бои и стилови за да додадете чувство на летото.Ентериерот е дизајниран со дебела алуминиумска фолија за одржување на висока или ниска температура за 2-4 часа.Изолација гаранција и анти-поздравниот - ја Користите оваа Храна ги Опфаќа Чадор Шатор за да се спречи храна јавните за време на готвење и да ги задржи на храната топла по готвење.Тоа исто така може да се користи како храна топлотниот штит за да се спречи загуба на топол воздух и да ја задржат без ладење.Здрав и Лесен за употреба - рамките на чадор шатор е направен од премиум квалитет, од нерѓосувачки челик, така што тоа може да го понуди на цврстата поддршка,исклучително лесно да pop-up и поклопецот за складирање.Детали : Материјал : Оксфорд Ткаенина + Алуминиумска Фолија + челик wire Size : 72 * 72 * 40cm/80 * 80 * 40cm Color : Како на сликата show Package : 6 * Овошје Лета Protection Instructions:се претвори on Pull јажето нагоре, тока се појавува outshut down Press на тока цврсто и поклопецот за storage The јадење покрие подобро ги штити храна и грнци, салати и овошје од сите инсекти, муви, комарци и мравките!многу погодна за внатрешна и надворешна употреба, градина партија, arilla партија, ресторан и пикник.не само за употреба во храна покрива ,како што се торта маска,овошје маска,кампување складирање, кујна безбедно,јасно табела заштитник,салати маска, отворено јадење сет,скара скара маска,пикник во собата,исто така, совршен за внатрешна и надворешна употреба, градина партии, скара, угостителство настани и сл.Совршена Големина - 28 x 15 инчи/31 x 15 инчи, куполата шатор дизајн е доволно голем да ги покрие повеќето плочи & јадења, accommodates за јадења до 13" високи.2:резолуцијата на мобилниот телефон и компјутер е различен, бојата е различно, ве молиме обратете се на производот, всушност, се примени.Ако имате било каков проблем на објектот, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што во рок од 24 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Детали Кралот Езеро Земја 6.5 Инчи Хибрид Бела Полирање Подлога - Многу Густа Пена - Отстранете Светлина Несовршености

Езерото Земја 6.5 Инчи Хибрид Бела Полирање Подлога има многу густа пена, совршен за правење на вашиот по

DEN 454.80

3 Парче Коса Боја Боја За Полнење,Боја На Четка За Коса, Нијансирање Сад Боја На Косата Мешање BowlsColoring-Истакнување

Боја Сад КосаУПОТРЕБА : Одличен за DIY, салон за убавина, фризер, athome боење, два типа на алатки одговараат з

DEN 400.56

YUMEIGE-Пеглање Одбори Ѕид-Монтирани Пеглање Одбор,Одредување на Ѕид Плоча паѓачкото со Топлина Отпорни Маска,Кревајќи

Намалување на свиткување, што е повеќе стабилен кога правите на работа.Топлина Отпорни Cover The количка за

DEN 724.80

MLQ Мултифункционален Ѕид-Монтирани Нерѓосувачки Челик Микробранова печка за Складирање Багажник, Силна носивоста,

Не deductibles или скриени трошоци.Ние гарантираме дека стилот е иста како што е прикажано на сликата.Ви благ

DEN 2817.60