• Новак
13PC M35 Кобалт ХСС Целосно Земјата Директно месо тело Пресврт Вежба Малку Постави НОВИ,Jikkolumlukka

13PC M35 Кобалт ХСС Целосно Земјата Директно месо тело Пресврт Вежба Малку Постави НОВИ,Jikkolumlukka

DEN 1319.76

Достапност
Достапно за нарачка

Состојба : Нова.Тип : Вежба Малку Сет.Функција : 1).Овие вежба битови се на 13 парче поставува во компактен виткање индекс кутија. 2).Тие се изработени од најтврдокорните ќорци кои се легирани со 3).18% Кобалт, давајќи им трајни core дека ќе не е лесно да се прибере и тие ќе.Пакетот вклучува : 13 Компјутери Кобалт Вежба Малку Сет. 13 Компјутери Кобалт Вежба Малку Поставите Овие вежба битови се на 13 парче поставува во компактен виткање индекс кутија.Тие се изработени од најтврдокорните ќорци кои се легирани со 18% Кобалт, давајќи им трајни core дека ќе не е лесно да се прибере и тие ќе се одржи нивната работ многу подолго и да останат ладилникот.Тие ќе трае десет пати животот на стандардот голема брзина вежба битови.Тие имаат 135° сплит поени, па тие се само почеток и нема да одиме сите над вашиот материјал.Тие ќе се вежба во право, каде ќе се стави малку, па нема потреба за удар или стартер на самото место.13 парче малку го поставите се движи од 1/16" да 1/4" од 64th Овие битови сите имаат круг shanks Случај боја ќе се разликуваат од сина и црна боја.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Заштитна Носат Фармацевт-Двојно, најголемиот Дел: Има разно. објекти 2 најголемиот дел кантите Страна оптоварување,

УКИНА Разно.предмети во 2 најголемиот Дел кантите.MOUTING Вол или во прилог на дното на BOWMAN PS0190212 единица.Ја

DEN 3264.00

Прецизни Канада 9in Авиони Безбедност Жица Пресврт Извртување Клешти Twister Заклучување Трки германски Одделение

Прецизни Канада 9in Авиони Безбедност Жица Пресврт Извртување Клешти Twister Заклучување Трки германски ОП0

DEN 8519.76