• Новак
Салон Шампон Сад Тапа Главата и Спреј за Пластични Црева за салон за убавина шампон Сад

Салон Шампон Сад Тапа Главата и Спреј за Пластични Црева за салон за убавина шампон Сад

DEN 911.76

Достапност
Достапно за нарачка

Сет на резервни делови за Естетска Мијалник, Бања, Дневна соба.Вклучува : Црево + Еден Лост.Црна Тешко Пластични Црева 118 см Долго.Еден лост (вода миксер клуч) за да се контролира температурата на водата.Изработени од Челик.Со 40 см црева вклучени. 1/2" Универзална Влезот.Идеален за Barbers, Стилисти, да се користи во Washbasins да се Мие Косата, ќе се Применуваат Бои, Даваат Масажи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Заштитна Носат Фармацевт-Двојно, најголемиот Дел: Има разно. објекти 2 најголемиот дел кантите Страна оптоварување,

УКИНА Разно.предмети во 2 најголемиот Дел кантите.MOUTING Вол или во прилог на дното на BOWMAN PS0190212 единица.Ја

DEN 3264.00

Коса за Сечење Алатки, со Полно Тело, Перат Електрични Коса Clipper Керамички Професионална парична Казна Прилагодливи

IPX7 водоотпорен дизајн, може да се мијат со вода сите делови на телото, без отстранување на машина глават

DEN 1298.40

Прецизни Канада 9in Авиони Безбедност Жица Пресврт Извртување Клешти Twister Заклучување Трки германски Одделение

Прецизни Канада 9in Авиони Безбедност Жица Пресврт Извртување Клешти Twister Заклучување Трки германски ОП0

DEN 8519.76