• Новак
H&S 100 x A4 Laminating Пошта 150 Micron (2 x 75 Micron) Сјај Laminator Пошта Сјајни Листови Ламинатни Торбичка

H&S 100 x A4 Laminating Пошта 150 Micron (2 x 75 Micron) Сјај Laminator Пошта Сјајни Листови Ламинатни Торбичка

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Премиум квалитет A4 laminating листови / пошта.Професионални Сјаен Финиш. 150 micron (75 micron по страна) обезбедува професионални-изгледа сјај.На пошта се погодни за употреба со сите заеднички брендови на laminators.Вклучува 100x A4-големина ламинатни пошта.Овие се со висок квалитет A4 150 micron laminating пошта.Погоден за сите топла laminating машини и идеален за laminating слики, бизнис картички, постери, реклами, менија, сертификати, фотографии, дигитални отпечатоци, мало signage и многу повеќе!Карактеристики-Премиум квалитет laminating пошта -Професионални Сјаен Финиш -Направи предмети водоотпорен -150 micron (75 micron по страна) обезбедува професионални-изгледа сјај -На пошта се погодни за употреба со сите заеднички брендови на laminators Мерења -Size : A4 -Дебелина : 150 (2 x 75) micron Пакет Содржина -100 x Laminating Пошта.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Заштитна Носат Фармацевт-Двојно, најголемиот Дел: Има разно. објекти 2 најголемиот дел кантите Страна оптоварување,

УКИНА Разно.предмети во 2 најголемиот Дел кантите.MOUTING Вол или во прилог на дното на BOWMAN PS0190212 единица.Ја

DEN 3264.00

Прецизни Канада 9in Авиони Безбедност Жица Пресврт Извртување Клешти Twister Заклучување Трки германски Одделение

Прецизни Канада 9in Авиони Безбедност Жица Пресврт Извртување Клешти Twister Заклучување Трки германски ОП0

DEN 8519.76

Коса за Сечење Алатки, со Полно Тело, Перат Електрични Коса Clipper Керамички Професионална парична Казна Прилагодливи

IPX7 водоотпорен дизајн, може да се мијат со вода сите делови на телото, без отстранување на машина глават�

DEN 1298.40