• Новак
Челик, Се Тркалаат Подалеку Скок Во Височина Стандарди

Челик, Се Тркалаат Подалеку Скок Во Височина Стандарди

DEN 13344.00

Достапност
Достапно за нарачка

Метрички скала во 62 cm да 244. Се прилагодува од 2' 8' во 1/4" интервали. 16" база со тркалаат подалеку функција.Цинк позлатен отпорен на вода uprights.Најпопуларните стандарди на пазарот.Бродови во 1 до 2 дена по ред и е поддржан од 100% задоволството на клиентите да се гарантира.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Заштитна Носат Фармацевт-Двојно, најголемиот Дел: Има разно. објекти 2 најголемиот дел кантите Страна оптоварување,

УКИНА Разно.предмети во 2 најголемиот Дел кантите.MOUTING Вол или во прилог на дното на BOWMAN PS0190212 единица.Ја

DEN 3264.00