• Новак
NUOBESTY Цвет Девојка Кошница за Свадба Декорација се Справи со Свила Лента и Кристал Свадба Чипка Гроздобер Кошница Свадба Партија Материјали

NUOBESTY Цвет Девојка Кошница за Свадба Декорација се Справи со Свила Лента и Кристал Свадба Чипка Гроздобер

DEN 527.76

Достапност
Достапно за нарачка

Бидете сигурни дека ќе имаат секој детал се подготвува за претстојната свадба од страна на добивање на овој цвет девојка кошница.Може да се користи за да се одржи цвеќиња, цветни ливчиња, бонбони и други новини.Овој цвет кошница е идеален за вас или вашите пријатели свадба и како една прекрасна декорација за вашиот цвет девојка да носат надолу aisle.Дизајнот е едноставен и погоден за прилики како што се свадби, Велигден, верски активности, baptisms и прослави годишнината.Овој цвет кошница е совршена големина за задржување на цвеќе или ливчиња од роза.Направете вашиот одиме по aisle повод да се сеќавам.Description This цвет кошница е направен од високо квалитетен материјал, кој е убав и романтичен.Свадба цвет невестата кошница ќе се создаде романтична атмосфера.Тоа е специјално дизајниран за свадба прилики.Тоа е од суштинско значење за свадбена церемонија.Компактна големина го прави лесен за складирање и за носење.Карактеристики - Боја : Како што е прикажано.- Материјал : Кристал и полиестер, чипка.- Големина : За 35x35x30cm/ 13.76x13.76x11.79 инчи.- Овој цвет кошница е совршена големина за задржување на цвеќе или ливчиња од роза.Направете вашиот одиме по aisle повод да се сеќавам.- Може да се користи за да се одржи цвеќиња, цветни ливчиња, бонбони и други новини.- Овој цвет кошница е идеален за вас или вашиот пријател свадба и како една прекрасна декорација за вашиот цвет девојка да носат надолу aisle. - Бидете сигурни дека имате секој детал се подготвува за претстојната свадба од страна на добивање на овој цвет девојка кошница.- Дизајнот е едноставен и погоден за прилики како што се свадби, Велигден, верски активности, baptisms и прослави годишнината.- Боја : Шема 5685.- Големина : 35x35x30cm.Пакет Including1 x цвет кошница.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат