• Новак
Outland Модели Воз на Железничката Трговскиот Центар/Центар w Паркинг & Автомобили N Скала

Outland Модели Воз на Железничката Трговскиот Центар/Центар w Паркинг & Автомобили N Скала

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Овој производ е создадена од страна на 3 D печатач.Исто како и повеќето други 3 D-печатени производи, кога ќе се погледне внимателно, можете да го видите печатење на обрасци, боја може да се користи за покривање на нив, ако не ги сакате нив се видливи.Ако сакате да се наслика овој производ, акрилни бои се препорачува.Собранието е задолжителна, но многу лесно, со користење на лепак се препорачува.Оваа ставка вклучува сите додатоци што е прикажано во слики.Оваа ставка вклучува : изградба, 5 автомобили, 2 ѓубре лименки, 2 телефонски кутија, 2 dumpster, Материјал : Пластични(PLA), Оваа ставка вклучува : изградба, 5 автомобили, 2 ѓубре лименки, 2 телефонски кутија, 2 dumpster, Скала : N Скала 1 : 160, , Стапало(база вклучени) : 155 x 102 mm 6.10" x 4.02", Зградата : 152 x 49 x 40(H) mm 5.98" x 1.93" x 1.57".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Прецизни Канада 9in Авиони Безбедност Жица Пресврт Извртување Клешти Twister Заклучување Трки германски Одделение

Прецизни Канада 9in Авиони Безбедност Жица Пресврт Извртување Клешти Twister Заклучување Трки германски ОП0

DEN 8519.76