• Новак
Panduit FZURLEN74YNM001 Брз Нето-Interconnect Кабел Собранието (Пакување од 1)

Panduit FZURLEN74YNM001 Брз Нето-Interconnect Кабел Собранието (Пакување од 1)

DEN 19727.52

Достапност
Достапно за нарачка

Влакна Тип OS2. Број на Влакна 24. Конектор Тип 1 MPO Женски.Конектор 2 Тип MPO Женски.Запаливост Оценка LSZH.OM4 24-влакна, Interconnect, LSZH, 24 F MPO Женски (2) 12-влакна Женски Pan MPO, Метод Б, Оптимизиран ИЛ, 1 Метар, Аква.Овој Производ е произведен во Кина.Овој Производ е произведен од страна на Panduit.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Прецизни Канада 9in Авиони Безбедност Жица Пресврт Извртување Клешти Twister Заклучување Трки германски Одделение

Прецизни Канада 9in Авиони Безбедност Жица Пресврт Извртување Клешти Twister Заклучување Трки германски ОП0

DEN 8519.76

Коса за Сечење Алатки, со Полно Тело, Перат Електрични Коса Clipper Керамички Професионална парична Казна Прилагодливи

IPX7 водоотпорен дизајн, може да се мијат со вода сите делови на телото, без отстранување на машина глават

DEN 1298.40