• Новак
Panduit FZURLEN74YNM001 Брз Нето-Interconnect Кабел Собранието (Пакување од 1)

Panduit FZURLEN74YNM001 Брз Нето-Interconnect Кабел Собранието (Пакување од 1)

DEN 19727.52

Достапност
Достапно за нарачка

Влакна Тип OS2. Број на Влакна 24. Конектор Тип 1 MPO Женски.Конектор 2 Тип MPO Женски.Запаливост Оценка LSZH.OM4 24-влакна, Interconnect, LSZH, 24 F MPO Женски (2) 12-влакна Женски Pan MPO, Метод Б, Оптимизиран ИЛ, 1 Метар, Аква.Овој Производ е произведен во Кина.Овој Производ е произведен од страна на Panduit.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат