• Новак
Laflare 3D СВИЛА MINK MAX ВОЛУМЕН Премиум Faux Mink 25мм Екстра Долги Трепки, Мачка Очи, Кревката, Меки, Мека како Mink, Мулти-слоевит Драматични Волумен Лажни Трепките (LFMS-MS14)

Laflare 3D СВИЛА MINK MAX ВОЛУМЕН Премиум Faux Mink 25мм Екстра Долги Трепки, Мачка Очи, Кревката, Меки, Мека

DEN 119.76

Достапност
Достапно за нарачка

25мм Екстра Долг Должина со Максимална Јачина на звук. 【LAFLARE ТРЕПКИТЕ】 Laflare 3 D Свила Mink Max Волумен направен од висок квалитет на свила lash, Трепки се создаде голема мачка очите да бараат и даваат да ви Драматични Јачина на звук.Удобно трепките се меки како Mink, Мулти-слоевит Трепките, 25мм Екстра Долг Должина со Максимална Јачина на звук и раката веслање систем во еден висок квалитет. 【ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНИ & ОДГОВАРААТ ЗА СЕКОЈА ПРИЛИКА】 Меки и удобни материјал направи Laflare трепките полесно да се носат.Стави на Laflare трепките се направи вашите очи убава, поголема и посветла.Драматична и модни стилови се направи на нашите трепките погоден за секоја прилика. 【ОБНОВЛИВИ & ОТСТРАНУВАЊЕ】 Се обновливи трепките, секој пар може да се користат до 15 пати со соодветна грижа.Нежно кора исклучување lash лента почнувајќи од надворешниот агол.Отстрани вишокот на лепило од lash бенд и место трепките назад кон фиоката за употреба во иднина. 【ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА】 пар на 3 D Свила Mink.Нема лепак во пакетот, користете го овој заедно со нашите Laflare 3 D EYELINER ЛЕПИЛО може да се направи вашите очи поставен на сите денот и ноќта. 【СУРОВОСТ-СЛОБОДЕН】 LAFLARE 3 D СВИЛА MINK MAX VOLUMEjust обезбеди висок квалитет на свила влакна со мека памучна lash бенд, тоа е 100% СУРОВОСТ-СЛОБОДНИ.Ние никогаш не боли животни.Laflare Трепките - Тоа е ПОВЕЌЕ ОД САМО LASH!. 25мм Екстра Долг Должина со Максимална Јачина на звук.Мазна како Свила.Мека како Mink.Мулти-слоевит Трепките. 25мм Екстра Долг Должина со Макс Volume Smooth како Silk Soft како Mink Multi-обложени Трепките.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат