• Новак
Бел Памук Картички Кога Партијата Картичка & Меморија Книга Glitterball & Чевли, Дрво, Бела, 27 x 30 x 4 см

Бел Памук Картички Кога Партијата Картичка & Меморија Книга Glitterball & Чевли, Дрво, Бела, 27 x 30 x 4 см

DEN 2400.00

Достапност
Достапно за нарачка

Прекрасни рачно изработени Кога Партијата glitterball & Чевли картичка & меморија книга.Спирала граница дозволувајќи им на книгата да се прошири и да биде исполнет со картички и други посебни спомени.Содржи околу 40 празни страници и презентирани во бела подарок кутија со капак.Рака заврши со прекрасни diamantes и пенливи сјај.Совршен подарок за вашиот посебен повод.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Прецизни Канада 9in Авиони Безбедност Жица Пресврт Извртување Клешти Twister Заклучување Трки германски Одделение

Прецизни Канада 9in Авиони Безбедност Жица Пресврт Извртување Клешти Twister Заклучување Трки германски ОП0

DEN 8519.76

Коса за Сечење Алатки, со Полно Тело, Перат Електрични Коса Clipper Керамички Професионална парична Казна Прилагодливи

IPX7 водоотпорен дизајн, може да се мијат со вода сите делови на телото, без отстранување на машина глават

DEN 1298.40