• Новак
ELEGOO Зграда Плоча за Марс 2 и Марс 2 Про LCD 3D Печатач со Анти-Лизга Хексагонални Штекер Завртки и Sandblasted Површина, Компатибилен со Марс 2 и Марс 2 Про

ELEGOO Зграда Плоча за Марс 2 и Марс 2 Про LCD 3D Печатач со Анти-Лизга Хексагонални Штекер Завртки и Sandblasted

DEN 1103.76

Достапност
Достапно за нарачка

Надградба на големи хексагонални штекер screwproviding постабилна и longlasting израмнување на резултатот.Sandblasted површината може да се постигне поголема адхезија за време на печатење.Совршена опција за брзо префрлување и чистење, за луѓе кои треба висок печати ефикасност.Тоа доаѓа со Ален клуч за замена или за прицврстување на шрафовите на изгради плоча.Компатибилен со ELEGOO Марс 2 и Марс 2 Про LCD 3 D Печатач.За луѓе кои треба да се задржи на печатење во тек додека отстранување и чистење модели, резервни изгради плоча се чини да биде добра опција.ELEGOO изгради плоча е посветена на нашата сакана Марс 2 и Марс 2 Про LCD 3 D печатач корисници.Голем хексагонални штекер завртка обезбеди стабилни и longlasting израмнување, особено кога ќе треба да се печати големи и цврсти модели.Пакетот Вклучува : да се Изгради плоча x 1 Ален Клуч x 1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Коса за Сечење Алатки, со Полно Тело, Перат Електрични Коса Clipper Керамички Професионална парична Казна Прилагодливи

IPX7 водоотпорен дизајн, може да се мијат со вода сите делови на телото, без отстранување на машина глават�

DEN 1298.40

Прецизни Канада 9in Авиони Безбедност Жица Пресврт Извртување Клешти Twister Заклучување Трки германски Одделение

Прецизни Канада 9in Авиони Безбедност Жица Пресврт Извртување Клешти Twister Заклучување Трки германски ОП0

DEN 8519.76

Заштитна Носат Фармацевт-Двојно, најголемиот Дел: Има разно. објекти 2 најголемиот дел кантите Страна оптоварување,

УКИНА Разно.предмети во 2 најголемиот Дел кантите.MOUTING Вол или во прилог на дното на BOWMAN PS0190212 единица.Ја

DEN 3264.00