• Новак
Морето Желка Туш Завеса Куки 12Pcs,Океанот Желка Бања Завеса Куки,од Нерѓосувачки Челик, Анти- ' Рѓа Прстени со Желка Гроздобер Бања Декорација-Сребро.

Морето Желка Туш Завеса Куки 12Pcs,Океанот Желка Бања Завеса Куки,од Нерѓосувачки Челик, Анти- ' Рѓа Прстени

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

тие се херметички затворени,што го прави невозможно за завеса за да се лизга надвор од прстени.тие се херметички затворени, што го прави невозможно за завеса за да се лизга надвор од прстени.прилично кул, функционална и добро направен.МАТЕРИЈАЛ-трајни нерѓосувачки челик со хром финиш за долготраен сјај. [SIZE]:Лесно да го инсталирате,12 компјутери туш завеса куки погоден за туш завеса род на дијаметар 22-25mm (0.ГОЛЕМИНА-лесен за инсталирање,погоден за туш завеса род на дијаметар 22-25mm (0.МАЛИ ПРОМЕНИ ДЕФИНИТИВНО ЌЕ ДОНЕСЕ РАЗЛИЧНИ ИЗНЕНАДУВАЊА НА ВАШИОТ ОБИЧЕН ЖИВОТ!Ние веруваме дека иновативни кука дизајн е малку среќа на животот! Опис на производот 1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Заштитна Носат Фармацевт-Двојно, најголемиот Дел: Има разно. објекти 2 најголемиот дел кантите Страна оптоварување,

УКИНА Разно.предмети во 2 најголемиот Дел кантите.MOUTING Вол или во прилог на дното на BOWMAN PS0190212 единица.Ја

DEN 3264.00

Коса за Сечење Алатки, со Полно Тело, Перат Електрични Коса Clipper Керамички Професионална парична Казна Прилагодливи

IPX7 водоотпорен дизајн, може да се мијат со вода сите делови на телото, без отстранување на машина глават

DEN 1298.40