• Новак
atFoliX Екран Заштита Филм Компатибилен со FiiO X1 II Екран Заштитник, Ултра-Ведро FX Заштитна Фолија (3X)

atFoliX Екран Заштита Филм Компатибилен со FiiO X1 II Екран Заштитник, Ултра-Ведро FX Заштитна Фолија (3X)

DEN 251.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ултра-јасно и хард-обложена!Оваа иновативна Заштитна Фолија се одликува со врвен, кристално јасно транспарентност и одличен почеток-корозија (може да издржат 4 H молив цврстина на 500 g пишување притисок).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Коса за Сечење Алатки, со Полно Тело, Перат Електрични Коса Clipper Керамички Професионална парична Казна Прилагодливи

IPX7 водоотпорен дизајн, може да се мијат со вода сите делови на телото, без отстранување на машина глават

DEN 1298.40