• Новак
MZXUN Вежба Велосипед Затворен Велосипедизам,Прилагодлив Handlebars Седиште Отпор,Smart App Компјутер Чита Брзина, Растојание Време итн,со Мулти-Функција Заградата Литургиј?

MZXUN Вежба Велосипед Затворен Велосипедизам,Прилагодлив Handlebars Седиште Отпор,Smart App Компјутер Чита

DEN 2159.76

Достапност
Достапно за нарачка

СЛЕДИ ја ПРИКАЖУВА И SMART APP : Оваа Вежба Велосипед имате Време, Брзина, Далечина, Калории.Може да се забавуваат за време на вежбање, не се досадни.ВАША БЕЗБЕДНОСТ : Оваа Вежба Велосипед Задржи вашата безбедност,Целосно прилагодливи отпор - Итни стоп копчето.ПРИЛАГОДЛИВИ ДИЗАЈН : Ова Excersize Велосипед може да се Целосно прилагодливи handlebars ,Целосно прилагодливи седишта кои можат да се пресели хоризонтално и вертикално.ДВИЖЕЈЌИ се ТРКАЛА ДИЗАЈН : Тркалање casters ви овозможи да се преселат на оваа машина со леснотија,120 KG Max Корисникот Тежина.Јас ви посакам добредојде да се дојде до нашата продавница.Нашите производи се 100% гарантира.Ако имате било какви прашања или незадоволство, ве молиме контактирајте со нас.Јас ви посакам добредојде да се дојде до нашата продавница.Нашите производи се 100% гарантира.Ако имате било какви прашања или незадоволство, ве молиме контактирајте со нас.Затворен Велосипедизам Велосипед Спецификации : Max Корисникот Тежина : 150 KGProduct тежина : 35kg Maximum Зафаќа Површина : 102cm (L) x 53.5 cm (W) x Прилагодливи 97-106cm (H)Многу quie MONITOR ПРИКАЖУВА : Време, Брзина, Далечина, Calories With smart app function Product листата : 1x Вежба bike1x Kettle1x Мулти-функционални bracket1x англиски manual1x Поставување на инсталација tools Scope на примена :Отворено, Канцеларија, Family Features:Целосно прилагодливи седишта кои можат да се пресели хоризонтално и вертикално.Ергономски прилагодлива рачка бар може да се пресели вертикално.Потпирач за дополнителна удобност и .Компактен и лесно се транспортираат со вграден тркала.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Заштитна Носат Фармацевт-Двојно, најголемиот Дел: Има разно. објекти 2 најголемиот дел кантите Страна оптоварување,

УКИНА Разно.предмети во 2 најголемиот Дел кантите.MOUTING Вол или во прилог на дното на BOWMAN PS0190212 единица.Ја

DEN 3264.00