• Новак
Janitized ЈАН-RAD-2(3) Премија Замена Комерцијални Вакуум Торба за Кралската Плус, Пердув Лајт, Лајт Плус Тип D правосмукалки (12-3 Пакети)

Janitized ЈАН-RAD-2(3) Премија Замена Комерцијални Вакуум Торба за Кралската Плус, Пердув Лајт, Лајт Плус Тип

DEN 252.00

Достапност
Достапно за нарачка

Премиум замена комерцијални вакуум торба може да се користи за Кралската Плус, Пердув Лајт, Лајт Плус Тип D правосмукалки. 2 ply, микро филтер специјално дизајниран за комерцијална употреба.Премиум филтер кеса дека ги исполнува или го надминува ОЕМ филтер ефикасност.Секој филтер кеса е отпечатен за лесно да препознаете вакуум тоа се вклопува.Janitized премиум замена комерцијални вакуум торба може да се користи за Кралската Плус, Пердув Лајт, Лајт Плус Тип D правосмукалки.ОЕМ #3-670075-001, #3-670147-001. Во случај на ОЕМ производителот не чест на нејзината гаранција кога користењето на Janitized бренд замена торби и/или филтри, АПЦ обезбедува нашата сина лента гаранција дека ги исполнува или го надминува ОЕМ гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Заштитна Носат Фармацевт-Двојно, најголемиот Дел: Има разно. објекти 2 најголемиот дел кантите Страна оптоварување,

УКИНА Разно.предмети во 2 најголемиот Дел кантите.MOUTING Вол или во прилог на дното на BOWMAN PS0190212 единица.Ја

DEN 3264.00

Коса за Сечење Алатки, со Полно Тело, Перат Електрични Коса Clipper Керамички Професионална парична Казна Прилагодливи

IPX7 водоотпорен дизајн, може да се мијат со вода сите делови на телото, без отстранување на машина глават

DEN 1298.40