• Новак
Wasabi Енергија на Батеријата и Полначот за Полнење за Canon BP-819, VIXIA HF10, HF11, HF20, HF21, HF100, HF200, HF G10, HF M30, HF M31, HF M32, HF M40, HF M41, HF M300, HF M400, HF S10, HF S11, HF S20, HF S21, HF S30, HF S100, HF S200, HG20, HG21, HG30, XA10

Wasabi Енергија на Батеријата и Полначот за Полнење за Canon BP-819, VIXIA HF10, HF11, HF20, HF21, HF100, HF200,

DEN 1461.60

Достапност
Достапно за нарачка

КОМПАТИБИЛНОСТ - Работи со овие популарни Канон камери кои користат BP819 батерии : Канон VIXIA HF G10, VIXIA HF G20, VIXIA HF M30, VIXIA HF M300, VIXIA HF M31, VIXIA HF M32, VIXIA HF M40, VIXIA HF M400, VIXIA HF M41, VIXIA HF S10, VIXIA HF S100, VIXIA HF S11, VIXIA HF S20, VIXIA HF S200, VIXIA HF S21, VIXIA HF S30, VIXIA HF100, VIXIA HF20, VIXIA HF200, VIXIA HF21, VIXIA HG20, VIXIA HG21, VIXIA HG30, XA10. БАТЕРИЈАТА Излези 500m A; Батерии и полнач за работа со Канон оригинални батерии и оригинални Canon полнач.ПОВЕЌЕ ПОЛНЕЊЕ OPTIONS & OVERCHARGE ЗАШТИТА - ја дополните вашите батерии во мноштво начини вклучувајќи го и вашиот ѕид, автомобил, или 12 V штекер.Полначот е заштитена со overcharge заштита за да се зголеми безбедноста.ВКЛУЧУВА - 2 батерии, 1 ѕид полначот, и Европската приклучок адаптер за Canon BP-819 така што секогаш имаат моќ што треба.САД ГАРАНЦИЈА - Сите предмети вклучите 3-годишна производителот гаранција од Wasabi Моќ и 100% НИ основа за поддршка на корисниците во Помона, Калифорнија.На Wasabi Енергија на батеријата и полначот комплет вклучува 2 батерии и еден полнач со Европската приклучок и адаптер за во автомобил.Сите предмети ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ стандарди и доаѓа со 3-годишно производителот гаранција.Батерии замени : Canon BP-819 Charger заменува : Canon CG-800. Компатибилен со : VIXIA HF G10 VIXIA HF G20 VIXIA HF M30 VIXIA HF M300 VIXIA HF M31 VIXIA HF M32 VIXIA HF M40 VIXIA HF M400 VIXIA HF M41 VIXIA HF S10 VIXIA HF S100 VIXIA HF S11 VIXIA HF S20 VIXIA HF S200 VIXIA HF S21 VIXIA HF S30 VIXIA HF100 VIXIA HF20 VIXIA HF200 VIXIA HF21 VIXIA HG20 VIXIA HG21 VIXIA HG30 XA10.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат