• Новак
JRCT (2 Парчиња) 9H Премиум Калено Стакло на камерата Леќи на Камерата на Екранот Заштитник за iPad Про 2021/2020 11 & 12.9 | Целосна Покриеност | HD Јасност | Отпорен на Гребење | Лес

JRCT (2 Парчиња) 9H Премиум Калено Стакло на камерата Леќи на Камерата на Екранот Заштитник за iPad Про 2021/2020

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

✓ Компатибилност – леќи на Камера заштитници се специјално дизајнирани за i Pad Про 2020 11" & 12.9". ✓ Ултра-тенок премиум калено стакло заштитник со Алуминиум рамка обезбедува 360 целосна заштита за вашиот објектив од гребнатини. ✓ Висока Дефиниција Јасност – Додадете камера флеш круг кој не влијае на флеш, high-definition да се обезбеди оригинална пиксели-совршени за слики и видео записи. ✓ Случај Пријателски – Екстра простор е оставен околу границите на вашиот i Pad Про, без да се меша со леќата на камерата заштитник, компатибилен со повеќето случаи. ✓ Анти-Нула – 9 H калено стакло со анти-нула слој обезбедува трајност и заштита, нула отпор чува вашите леќи на камерата слободни од оштетување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Заштитна Носат Фармацевт-Двојно, најголемиот Дел: Има разно. објекти 2 најголемиот дел кантите Страна оптоварување,

УКИНА Разно.предмети во 2 најголемиот Дел кантите.MOUTING Вол или во прилог на дното на BOWMAN PS0190212 единица.Ја

DEN 3264.00