• Новак
Hu-Friedy IMP6345S 710 Имплант Инструмент, 522 Хексагонални Рачка

Hu-Friedy IMP6345S 710 Имплант Инструмент, 522 Хексагонални Рачка

DEN 1408.32

Достапност
Достапно за нарачка

Тип На Производ : Професионална Здравствена Заштита.Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Сад.Пакет Тежина : 1.0 lbs.Се користи за време на синус лифт постапка да се одделат/одразуваат Schneiderian мембрана од maxillary коска и да се воздигне на мембрана.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Заштитна Носат Фармацевт-Двојно, најголемиот Дел: Има разно. објекти 2 најголемиот дел кантите Страна оптоварување,

УКИНА Разно.предмети во 2 најголемиот Дел кантите.MOUTING Вол или во прилог на дното на BOWMAN PS0190212 единица.Ја

DEN 3264.00