• Новак
Автомобил Обичај Кал Клапи Поздравниот Штитници за Suzuki Swift 2011- Фендер Ракети Mudflaps Mudguards Предните и Задните Тркала 4Pcs

Автомобил Обичај Кал Клапи Поздравниот Штитници за Suzuki Swift 2011- Фендер Ракети Mudflaps Mudguards

DEN 618.48

Достапност
Достапно за нарачка

Употреба на алатка за да се инсталира на крилата на правилна позиција со завртки и прицврстете ја.Безусловна Политика на Враќање Драги пријатели; Ако не можете да ја прифатите нашата програма, треба да се добие целосна наплата, ќе прифати проектот во рок од 14 дена контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде некој објект враќање адреса, Кога ќе добиеме вашето враќање проект, ние веднаш ќе рефундирање на вашите пари, ви Благодариме!Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ми даде добра повратна информација, Отсуство на повеќето точни и вредни сугестии за други купувачи. Подготви инсталирање алатка и да ги преземат кал чувари надвор и да се споредат правилно инсталирање позиција.

Спецификацијата

Suitable for:
For Suzuki Swift 2011-2016
Condition:
100% Brand New
Product Name:
Car Mud Flaps
Item Type:
Mudguards
Material:
High quality plastic
Color:
Black
Design:
Simple and Fashion Design, The Car Looks Beautiful
Installation:
Easy Installation, Direct Fit.
Package included:
4pcs Mud flaps (2pcs front L/R & 2pcs Rear L/R), A Bag of Screw Fixings
Installation instructions:
√ 1. Prepare the installing tool and take the mud guards out and compare the correct installing position. :
√ 2. Use the tool to install the fender to correct position with the screw and Tighten it. :
√ 3. Some car have the installing screw hole. you can use it. If there is not, please use the tool and screw to make and hole to install. :

Со стоката дадена додека купуваат