• Новак
К&M 039-6530 Случај 870-2870 Им Серија Воздушна Суспензија за Оригинална Места Седиште

К&M 039-6530 Случај 870-2870 Им Серија Воздушна Суспензија за Оригинална Места Седиште

DEN 22974.72

Достапност
Достапно за нарачка

Grimmer MSG95 Воздушна Суспензија.Автономни 12-Volt компресор.Страна контроли - прв план/назад isolator.Суспензија за патување на 4"/Суспензија удар до 7".Заврши делукс воздушна суспензија замена за полнење за Случај 870-2870 серии трактори со Артикли седиште.Се користат со Оригиналните ОЕМ Им седиште.На КМ MSG95 Воздушна Суспензија е внимателно конструиран за да се ригорозно ги апсорбираат вибрациите на сите видови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат