• Новак
HUJB за Безбедност на Децата Нето се Искачи Пребивање Анти-Падот,Блокирање Бебе Ограда Нето Изолација Нето Балкон Скалите Брануваа Нето Градина Градина Ѕид Оркестар

HUJB за Безбедност на Децата Нето се Искачи Пребивање Анти-Падот,Блокирање Бебе Ограда Нето Изолација Нето

DEN 684.00

Достапност
Достапно за нарачка

Јажето нето-е лесно да го инсталирате, со поврзување на железо или дрвени огради, прозорец коридори, погодна за внатрешна и надворешна балкони. ◆Отворено заштита нето ги штити децата безбедност, умерена мекост, не е лесно да бледнее, не се плаши од ветер и дожд, долг животен век, имајќи тежина од 200 килограми, се повеќе издржливи, едноставен за инсталација и лесен демонтажа. ◆Најлон јаже нето, рачно изработени од ткаени нето, lightweightchildsafety ограда нето, високо-одделение здрав ткиво ткаенина, професионални knotting, мулти-влакно ткаење, направи јаже потрајни, имаат силно влијание на корозија и заштита на децата за безбедност., кој може да се користи за да се заштити вашето бебе е безбедноста.?Оградата спецификации●ткаени нето име : детска заштита нето●безбедност нето-материјал : висок квалитет најлон● Заштитна нето-големина : Можете да го прилагодите големина во зависност од вашите потреби, дозволете ни да знам со писмо.▲Мулти-функционални јаже нето-е погоден за сите видови на сцени, скалите, балкони, детски градинки, забавен паркови, јавни објекти, заштита на растенијата, пет изолација, изградба, карго мрежи, градина мрежи, итн., кој може да се користи за да се заштити вашето бебе е безбедноста. Декоративни јаже нето користи еколошки материјали, не-токсични, не-радиоактивни, и нема влијание врз здравјето на вашето дете.Кога вие не треба да се користи за тоа, може да се превиткајте го и чувајте го на пригоден начин.На заштитна мрежа може да се прилагоди на мрежа растојание и боја сакате. Оваа durablesafety нето обезбедува безбедно игри средина за децата на оградата.Заштитни нето исто така поддржува обичај големини и бои, ве молиме контактирајте со нас ако е потребно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат