• Новак
WELLGEAR Мажите Салата Работи Фитнес Комплет Компресија Кошули за Мажи Панталони Кошула Врвот Долг Ракав Јакна Поставите 5 КОМПЈУТЕРИ - Тренингот

WELLGEAR Мажите Салата Работи Фитнес Комплет Компресија Кошули за Мажи Панталони Кошула Врвот Долг Ракав Јакна

DEN 863.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ние силно сугерираат дека да имаат вашето тело мерења направени првиот, и тогаш се однесуваат на нашата големина стандард.Погоден за сите видови на спорт : Спортски облека за мажи се одлични да се носат за внатрешна/надворешна активности (трчање, велосипедизам, џогирање, бејзбол, кошарка, јога, фудбал, хокеј, обука, цевки, кампување, планинарење, тренингот, качување и сите спортови.Високо Квалитетен Материјал : 90.5%ПОЛИЕСТЕР,9.На еластичен материјал со одлична stretchability се користи за да се прошири и договор со движење на телото.5%SPANDEX,ткаенина има функции на влага апсорпција, брзо сушење и пот, и може да се елиминира чувството на пренесување на топлина мозочен удар, и нема леплива чувство, дури и кога напорно вежбање, и е мек и удобен за носење.Ве молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања за нашите производи !.Лесни, кожата-пријателски, удобно, дише, пот-wicking и брзо сушење, брзо се апсорбира потта.Пакување Вклучува : Мантил со Долги ракави, Т-маица, панталони-2 парчиња Поставени;компресија множества се изработени од Мек, Тоа може да се носи на целата година, тоа може да се држи во вода-апсорбирање, брзо сушење, и има високо еластична materialbreathable и влага-wicking ткаенини, Ергономски компресија одговара за enhanced опсег на движење.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина светлината кога фото преземање.Боја Напомена : Поради следење на поставки, следење на пиксели дефиниции, ние не може да гарантира дека бојата што го гледате на вашиот екран, како точната боја на производот.Трајни производи со висок квалитет на материјалите.Ве молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.Една од вашите сопствени фустан ќе биде одлична референца на големината на монтирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Заштитна Носат Фармацевт-Двојно, најголемиот Дел: Има разно. објекти 2 најголемиот дел кантите Страна оптоварување,

УКИНА Разно.предмети во 2 најголемиот Дел кантите.MOUTING Вол или во прилог на дното на BOWMAN PS0190212 единица.Ја

DEN 3264.00