• Новак
Целосна Танг Machete Ножеви - Сопствен рачно изработени 18.5 Инчен нож - Рака Фалсификувани Висока Јаглероден челик Нож - Нож Со Обвивка, Ssmn-9987

Целосна Танг Machete Ножеви - Сопствен рачно изработени 18.5 Инчен нож - Рака Фалсификувани Висока Јаглероден

DEN 3480.00

Достапност
Достапно за нарачка

ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - 100% ЗАДОВОЛСТВО : Нашите статии се изградени со Совршенство на Умот.5 Инчи Нож Должина : 12.НАЈДОБРО ЗА СЕЧЕЊЕ - РЕЖЕЊЕ - MINCING DICING : нашите статии, лесно може да се справи со вашата дневна кујна задачи - дизајниран за сечење, со режење - mincing, и dicing на овошје - зеленчук и месо.цврстина на сечилото на овој нож е HRC 58-60.Што Се Прави на Сите Тип на ножеви, како боуви, нож за КУПУВАЊЕ : мора да се sure18+ на возраста и можете легално може да се купат и свој Член и ќе се користат одговорно.Квалитет на материјалот се користи D2 Челик.Сопствени Направени Machete Нож, Рачно Кован Висока Јаглероден Челик Фиксна Сечилото Лов Боуви Нож Со Обвивка Целосно Функционална, Остар Раб, Совршена Контрола, Избалансиран, Квалитет Загарантирана.МЕРКА Вкупно должина : 18.Чувајте го сув, масло на член ножот кога не се користат подолго време.Класичен изглед, ергономски се справи, и леснотијата на користење дизајн гаранција дека ќе дојде да се потпре на тоа.растително масло или било лубрикант Масло по перење.Рачно изработени и автентични D2 челик 100% , транспорт е речиси преку DHL или UPS - Ако имате било какви прашања во врска со нашите објектот, ве молиме контактирајте со нас.Голем дел од уметноста за совршен подарок нож, како и целосно функционална.Не се стави Нож во Обвивка на продавница за Долго време без масло.5 Инчи се Справи со Должина : 6 Инчи Рачка Материјал : Убава ружино дрво Со Неверојатна уметност на тоа.5 Инчи Нож Должина : 12.подобар квалитет на остар раб на сечилото загарантирана , совршена контрола , квалитет, бои , тешко работ и сечење, сечење на работ да се задржи по груба и тешка употреба , голем мајстор на уметноста за совршен отров нож, како и целосно функционална.Идеален Повеќенаменски Прибор за јадење Подарок Божиќ, Свадби, Родендени, за Дома Готвачи, Професионални Готвач е, Кулинарски Студентите, и повеќе.5 Инчи се Справи со Должина : 6 Инчи Рачка Материјал : Убава ружино дрво Со Неверојатна уметност на тоа рачно изработени Трајни Кожа Обвивка Вклучени НЕМА да РЃА СО СООДВЕТНА ГРИЖА : Вашиот напис ќе ви трае со години, со соодветна грижа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Svopy Магнетни Сува Избришете Одбор-Преносни Алуминиумска Рамка Табла со Пенкало Фах Ѕид Монтирани Порака Презентација

Спецификации.оваа совршена големина табла има голема помош за раководители, наставници, ученици, студе

DEN 2304.00