• Новак
Бас Rutten Дан Хендерсон Стефан Bonnar +5 UFC Потпишан Tapout Кошула PSA/ДНК ГРБ - Autographed UFC Разно Производи

Бас Rutten Дан Хендерсон Стефан Bonnar +5 UFC Потпишан Tapout Кошула PSA/ДНК ГРБ - Autographed UFC Разно Производи

DEN 8272.56

Достапност
Достапно за нарачка

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA/ДНК.Категорија; Autographed UFC Разно Производи.Бас Rutten Дан Хендерсон Стефан Bonnar +5 UFC Потпишан Tapout Кошула PSA/ДНК ГРБ, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Бас Rutten сувенири.сувенири.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Заштитна Носат Фармацевт-Двојно, најголемиот Дел: Има разно. објекти 2 најголемиот дел кантите Страна оптоварување,

УКИНА Разно.предмети во 2 најголемиот Дел кантите.MOUTING Вол или во прилог на дното на BOWMAN PS0190212 единица.Ја

DEN 3264.00